Інше
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
UR5NV, TNX!
UR5NP, TNX!
UT0NZ, UT3NS, TNX!
Детекторний приймач риболова
Степашки 2017

    З 25 по 27 серпня 2017 року Вінницьким Обласним Спортивно-Технічним Радіоклубом (ВОСТР) та за сприяння Гайсинської районної ради народних депутатів на базі відпочинку "Ювілейний" було проведено традиційну зустріч радіоаматорів - HAMFAST, яка в 2017 році відбулась в десятий раз. Ювілейну зустріч було відкрито офіційним зібранням учасників 26 серпня 2017 року в 11:00 та привітальним словом Голови Гайсинської районної ради народних депутатів Борового Г.І. У привітальному слові було виражено щиру вдячність за інженерну працю радіоаматорів, яка приносить багато користі та надає відчутну допомогу підрозділам зв'язку ЗСУ на лінії розмежування Українсько-Російської війни. За єднання радіоаматорів України в цей не простий час та за значні успіхи, яких досягла команда ВОСТРу в всеукраїнських змаганнях у звітному періоді. 
    Ведучий Сінчук Іван Олександрович (кличний сигнал UR5NV), який є основним організатором та спонсором зустрічі привітав усіх учасників HAMFASTу та надав слово голові ради ВОСТР Марценюку Валерію Пантелеймоновичу (кличний сигнал UT8NV), який привітав учасників та доповів про виконану роботу членами громадської організації ВОСТР у звітному періоді та поздоровив усіх з Днем Незалежності України з наданням невеличкої історичної довідки.
    Наступним мікрофон для привітального слова отримав заступник голови ради ВОСТР Пращук Валентин Вячеславович (кличний сигнал UT7NY), який подякував за солідарність та згуртованість радіоаматорської родини, на що вказує така велика кількість учасників зустрічі, та провів нагородження тих членів ВОСТР, які увійшли в команду операторів й вибороли перше командне місце у всеукраїнських змагальних заходах у 2017 році.
    З привітальним словом виступали радіоаматори інших областей України, які були просто в захваті від мальовничої краси нашого заповідного краю та від блискучої організації заходу.
    Цього ж дня за планом заходів відбулись конкурси, в яких приймали участь радіоаматори та члени їх родин, які також прибули на цей захід, щоб взяти участь у зустрічі та просто відпочити. Переможцям конкурсів було вручено багато призів від спонсорів серед яких, були радіоаматори - гості, а саме Шпілівенко В'ячеслав Анатолійович (кличний сигналUR5ZVY).
    Увечері 25 серпня, жаль, що не на довго, в Степашки завітав відомий видавець, громадський діяч, президент медіакорпорації  РІА, голова громадської ради Державного комітету з телебачення та радіомовлення України, меценат Олександр Юрієвич Човган (кличний сигнал UT5NY). В атмосфері дружньої зустрічі з Олександром було обговорено перспективи подальшого співробітництва та створення спільних проектів у майбутньому.    
    Разом з конкурсами та вікторинами було організовано централізоване харчування учасників зустрічі у їдальні бази відпочинку, конкурс рибалок, купання у річці Південний Буг, музичне супроводження заходів, робота в ефірі з розгорнутих КХ позицій та проведення 27 серпня о 8:00 Вінницького круглого столу на частоті 3608 кГц.
    Кількість учасників дружньої зустрічі складала біля 40 ліцензованих радіоаматорів, а загальна цифра радіоаматорів разом з членами родин складала близько 60 осіб.
    Впевнений, що така красива та чудова традиція буде жити й вдосконалюватись ще багато років для згуртування радіоаматорів України. Тому вже зараз плануємо організацію HAMFEST Stepashky 2018 й запрошуємо усіх для відпочинку та співпраці.
    Слава Україні.
    Пращук В.В. UT7NY 

    Нam News від 29.08.2017:
https://www.youtube.com/watch?v=Vfhli7UTITI
Є відеорепортаж із "Степашки 2017".

    Інформацію на сайті Гайсинської районної ради дивитися тут.
    Файл ефіру на Гайсинському радіо завантажити тут.